| aliss23 a întrebat:

Am si eu o intrebare.cum adaug fotografii in acelasi album pe facebook? fundita

Răspuns Câştigător
| hapyyy a răspuns:

BUNA...deci intri pe albmul corespunzator si putin mai sus in dreapta scrie ADAUGA MAI MULTE FOTOGRAFI apesi acolo, apoi apesi ALEGE FOTOGRAFI iar apoi le selectezi si o sa-ti apara o casuta si astepti pana va scrie pe butonul pe care scrie ANULATI, TERMINATI si aia e... sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
| EpicSmile a răspuns:

Buna. pe profilul tau te duci la Photos>dai click pe album>dai :"Add more photos" din coltul din dreapta sus>"Select photos"> si iti alegi poza/pozele dorite. Funda? happy