| crystynutza a întrebat:

Buna am si eu o intrebare., de ce nu mi se aude sonoru la comp.am reistalat windowsu si nu se mai aude sonoru sad

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Probabil nu ai instalat driver-ul placii de sunet, i-l gasesti printre cd-urile originale de la pc!

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Da la clopotelul de pe bara de start si da toate nivelelele in sus.

| apshyxiation a răspuns:

Daca ai pus xp.instaleza driver. daca ai vista sau win7...ar trebui sa mearga

| Bloody Flower a răspuns:

Aaa, da dublu click pe Volume jos in bara din dreapta si vezi acolo...
Sper sa te ajute...

| Bloody Flower a răspuns:

Aaa, pai da pe Volume jos in bara din dreapta si vezi acolo.
Sper sa ajute...