| Gratsy a întrebat:

Am si eu o intrebare! Exista vreun site pe care sa uploadezi o poza si sa poti sa schimbi persoana din poza din cap pana in picioare? Adica sa iti schimbi hainele parul sau altele si sa adaugi accesorii! Dar nu ma refer la www.taaz.com pentru ca pe ala doar machiezi! Va rog raspuns rapid! Multumesc aniticipat!:*

4 răspunsuri:
| BeYoU a răspuns:

Http://photofunia.com/ ast fundita :*

| anyka18 a răspuns:

Scrie pe google cabina de proba si gasesti acolo. Fundita?:d

| Gratsy explică:

A da! Dau fundita pentru cine imi da un raspuns corect

| Gratsy explică:

Pooooiii...:oanadivina:photofunia.am intrat si nu este ceea ce caut! Eu caut un site in care sa uploadezi o poza si sa o personalizezi in sensulbig grinaca de ex.:tu esti in poza sa iti schimbi parul hainele accesoriile! Si anyka eu nu am gasit nimic pentru cabina de proba am scris si cabina de proba online si cabina de proba virtuala si nu mi-a dat deci...nu am cum sa dau fundita mai astept sorry