| jadorblack19 a întrebat:

In 19 Martie este ziua mea de nastere si nu stiu unde sa mi-o organizez, aveti o idee! Anul trecut m-i-am tinut-o la un restaurant.

Răspuns Câştigător
| Rozetta a răspuns:

Ai putea sa inchiriati o vila, o casa (sau la o prietena care are o casa mai incapatoare) impreuna cu prietenele si sa faceti o petrecere in pijamale! pana la ora 8-9 va distrati {cantati, dansati etc} si dupa aceea urmeaza povestile, filmele horror, povestiti despre baieti, inventati diferite jocuri!

Bafta! sper sa ai o petrecere minunata! o zi placuta!

3 răspunsuri:
| BîlcStefan a răspuns:

Ce zici sa ti-o organizezi la o cabana undeva langa un lac sau padure, mai ales ca in martie este deja primavara, cu siguranta va fi ceva frumos.

| Ibanez a răspuns:

Ai putea sa organizezi un picnic. Te duci undeva pe langa padure cu prietenii si niste parinti ca sa va supravegheze, sau ceva de genu, ca poate se intampla sa fie insecte. Sau ai putea sa vii cu un grup mai mic la tine acasa si sa va uitati la un film! Funda?

| jadorblack19 explică (pentru Ibanez):

Multumesc, pentru raspunsul tau foarte buna idee!