| dragonul96 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Se poate conecta la internet de pe telefon cu ajutorul internetului pc-ului? daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| EuHappyKid a răspuns:

Pentru a te conecta de pe telefon la net cu ajutorul internetului calculatorului trebuie ca telefonul sa aiba Wi-fi iar modemul calculatorului sa fie wierless

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da cu un stick si cu windows 7.Si cu telefon cu wi-fi.

| krysstal a răspuns (pentru darrio2007):

Ce treaba are stick cu wi-fi? sau stick-urile care au aparut acum au si transmitter wi-fi? nu stiam...

| MoneyMoney a răspuns:

Şi întrebarea care este!?!?

| YooCata a răspuns:

Nu se poate... doar daca ai ruter wi-fi si cu telefonul sa te conectez la internet (daca e compatibil adica sa aiba wi-fi)