| eliza a întrebat:

am si eu o nelemurire vreau sa dowloadez sims 3 pe pc si nu stiu cati kb are stiu ca mai multi utilizatori mi-au spus ca merita dar nu stiu ce sa fac! va rog ajutati-ma. puteti sa-mi dati recomandari, detalii despre sims etc. sper ca puteti sa ma ajutati. pa pa!

10 răspunsuri:
| Diva a răspuns:

Buna.Jocul are 51, 37 MB.Iti poti descarca free de aici:http://www.go4it.ro/download/jocuri-si-console/the-sims-3-3985826/

| frida0purple a răspuns:

Sims este foarte mare, eu am sims 2 si ocupa cam 4, 5 Gb, dar pe langa astia trebuie sa mai ai liberi vreo 4 Gb ca sa-ti mearga, deci nu are cum sa fie Mb!

| eliza explică:

Buna! imi pare rau @wendy nu se v-a mai intampla omul mai greseste, si acum m-am hotarat vreau sa-l dowloadez. pa pa!

| wendy a răspuns:

Intai imi permit sa-ti fac o recomandare: mai deschide o carte de gramatica. punctuatia (pe care o pui din an in paste) se pune imediat dupa cuvant, nu dupa pauza, "detalii" se scrie cu 2 de i, adica "detalii" etc.
cat despre dimensiunile jocului, gasesti pe site-ul lor toate specificatiile necesare pentru ca jocul sa ruleze bine (de la spatiu minim liber, deci de cati giga ai nevoie liberi(sigur e vb de giga, nu de kilo), placa video, rami si alte asemenea maruntisuri)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot ca si eu vreau simns 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... cred ca merita sa downloadezi sims 3... dar am si eu o intrebare vreau sa stiu de unde il downloadezi tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut rost d sims3? alle_sweet2008 daca da da`mi un addbig grin il vreau si eusad :*:*:*te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 3 gb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexoaso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iatil din magazin... cel mai simplu