| Ser9iu a întrebat:

am si eu o problema cu un nokia n95, se inchide si se deschide singur daca ascult muzica sau cand e la incarcat. i-am reinstalat softul si tot asa face... ce as putea sa-i fac sa-l repar! Dau funda pentru cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Stiu si eu un prieten care a avut exact aceeasi problema.problema vine de la baterie. schimba bateria cu cineva sau cumapra.si vei vedea ca nu vei mai avea problema cu inchisul telefonuluiwinking bafta. pot primi fundita? happy