| FetitSa a întrebat:

Buna :*

am telefon samsung u800 big grin pot pune mesaj dintr-acela cum sunt in strainatate? de exemplu daca inchid cuiva sau am telefonul inchis, sa spuna :,, buna sunt. Lasa-mi un mesaj" de ex. daca se poate.cum?

fundooooi love struck

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Pai se poate.activezi casuta vocala
Si suni la 555 si dai la inregistrare mesaj de intampinare
Sper ca te-am ajutat

pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Se poate pe orice telefon.happy
Trebuie sa iti activezi mesageria vocala.Suna la numarul mesageriei din reteaua ta, activezi mesageria si da-i la inregistrare mesaj de intampinare.Pronunti mesajul care vrei sa il activezi si gata.
Succes!