| Valentinné a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S de cateva luni. Problema este ca de exemplu atunci cand scriu sms.uri imi apare un mesaj "tastatura s.a inchis in mod neasteptat. Inchidere fortata" apoi cand vreau sa scriu alt mesaj nu.mi mai apare textul!straight face
Chestia asta mi se intampla la mai multe aplicatii, iar ca sa rezolv problema trebuie sa inchid si sa reaprind telefonul. Despre ce problema poate fii vorba? Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| B27VIP a răspuns:

Parerea mea...sa resoftezi telefonul.

2 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Eu cu ciocanul l-am reparat big grin

| Valentinné explică (pentru XatomisX):

laughing Nu apelez inca la ciocan