| Alle982 a întrebat:

Am um iepuras micut (femela) si nu stiu ce nume sa ii pun...M-am gandit la numele Leea, dar nu sunt inca sigura. Idei? Funda la cel mai bun raspuns happy

5 răspunsuri:
| B0rnC0nfuseed a răspuns:

1.Cichi
2.Daisy [ Asta l-as pune love struck ]
3.fifi
4.Lolla
5.Roxy
6.Suzi
7.Tinna

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În locul tău mi-aș face griji în legătură cu hrana, nu cu... "botezul"! O alimentație necorespunzatoare poate avea efecte negative... Iepurașii sunt foarte sensibili.

| piTiCcu a răspuns:

Daisy
Anya
Any
Rita
Amy

| xPuffy a răspuns:

Vio,Dydi,Lora,Daisy,Angelina,Angi,Loly,Bety,LailahappyInventeaza tu nume dragute si o sa iasa ceva super dulkehappySper ca am fost de ajutorwinkingOricum iepurasul tau o sa aiba un nume dragut.Simt eu asta:*

| serena1995 a răspuns:

Adda