| FrvEm a întrebat:

Buna

Am un Nokia lumia 625 4G. L-am scăpat si s-a spart geamul/ecranul. Cat costa sa-l repar?
Cu garantia mi-l repara?

Răspuns Câştigător
| VooDau a răspuns:

Salut, am si eu acelasi telefon si mi s-a spart si mie, am fost cu el si mi s-a spus ca garantia nu acopera sparturi, crapaturi etc. sau daca se gaseste apa in el ci doar probleme tehnice care au venit de la sine, in fine m-am dus la un service gsm si cu 150 lei l-am facut.

3 răspunsuri:
| hydrantmarian a răspuns:

O sa te coste 100-200lei depinde

| ShadoWCrist a răspuns:

Daca este vina ta garantia nu iti este buna la nimic.Vei gasi sa-l repari si cu 120 lei.Eu asa am gasit.Bafta!

| FrvEm explică (pentru ShadoWCrist):

Multumesc