| nadin25 a întrebat:

am un site al meu dar nu am idei ce sa scriu pe el. Dati-mi niste sugestii va rog...

1 răspuns:
| ADI86 a răspuns:

Ar trebuie sa te concentrezi in primul rand despre ce este site-ul tau, sau despre ce vrei sa fie.
daca este un blog, atunci aduna-ti gandurile si pune-le pe net in scris inteligent, frumos si de apreciat!
Daca este un forum, tratezi mai multe chestii. Spre exemplu, ai putea sa scrii ideile tale despre anumite categorii precum si cele din lista in care tu introduci intrebarile pe acest site. Ex: Ce faci in timpul liber? Spune lumii intregi.
Sau... Ce este tehnologia pentru oameni astazi?
Sau... Forum auto
Sau... Forum pentru adunarea mai multor membri care incearca sa obtina finantare europeana
sau... Site de e-Commerce prin care sa vinzi anumite produse.