| Bibiiiiiii23 a întrebat:

Am un telefon Nokia 500, cu Symbian Anna. Imi spuneti va rog cum as putea sa imi pun Symbian Belle? Pentru ca habar nu am si am vazut ca este posibil! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

In meniu cauta software updates si pune-l sa caute update-uri. Ar trebui sa gaseasca belle si apoi instalezi.
Sau conectezi tel cu cablul de date la calculator / laptop, dar trebuie sa ai instalat Nokia pc suite ( poti descarca de aici http://www.nokia.com/global/support/product/nokia-pc-suite/ ) si tot asa iti arata ce update-uri sunt ( belle va fi unul dintre ele ) si tu alegi ce vrei sa instalezi.