| EnjoyTheSilence a întrebat:

Am un telefon Samsung GT-C3050 si nu stiu cum sa il fac sa se auda mai tare.Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| AWonderfulDay a răspuns:

Deci acest telefon l-am avut si yooh si pot sa spun ca sunt multumita in ceea ce priveste sunetul ...eu cand l-am cumparat se auzea foarte tare si iti spun ca se poate seta si de la player deci intri unde scrie player si dai la redare toate melodiile si dai pe una si te duci pe o parte a telefonului are niste sageti si dai la maxim sau daca nu merge te duci la setari (darmi se pare ca nu are nicio setare cu sunet)oricum trebuie sa-ti alegi o melodie cum ar fi acelea de club care sa sune in mod special tare yoh cand am avut telefonul am avut melodia AlexUnder Base feat.Lys - Drums sau Alessia -Boro no sou po... Sper ca te-am ajutat