| xdeni a întrebat:

Am un telefon samsung C3050 si cand deschid aplicatia de la bluetooth( Samsung New PC Studio) nu. mi vede cardul de memorie crying
Ma puteti ajuta? dau funda+vot puppy dog eyes mersi anticipat; x

1 răspuns:
| Izzabella a răspuns:

Salut. Si eu am un telefon Samsung S5230star si la Samsung new pc studio nici mie nu imi vede cardullaughing eu mereu cand vreau sa pun ceva de pe telefon le iau de pe cartele si le mut pe telefon. Cand iau ceva de pe calculator pun in telefon si mut pe cartelacrying nici mie nu mi-l vede si cred ca asta e singura solutie