| anonim_4396 a întrebat:

am vazut la mai mute persoane pe youtube.la "profilul" lor bagat un fel de 'skin':D.
ceva in gen ca a acestei persoane http://www.youtube.com/user/jus7Alice#p/u/4/AUqleBZ22OU
:)
Si.am incercat. dar nu am reusit sa-mi fac si eu mie.si.inca ceva.sa imi pun poza la avatarul ala de pe youtube...si.daca se poate schimba nick`name-ul.;))
Dau fundita:*
va rog sa ma ajutati:-s

Răspuns Câştigător
| Sin a răspuns:

Nickname-ul nu poti sa ti-l schimbi.
Dai click pe nickname->account si ai acolo Overview unde iti poti schimba avatarul.
Dai la My Channel si ai acolo Themes and Colors, iti alegi de acolo tema care iti place. Daca doresti s-o modifici ai mai jos
show advanced options, acolo te joci cu culorile pana gasesti ce iti place.

2 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Ce skin?
ala nu e skin ai sus themes and collors dai click
si iti alegi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci ca sa iti poti schimba poza la avatar! dai click pe contul tau si intri in Account! iar pe fundal alegi tu o poza care sa se repete de multe ori!