| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca atunci cand dai click pe avatarul unei persoane (in profilul ei) poza se mareste. Chestia asta e noua, sau e de mult dar acum am descoperito si eu?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să vezi cum era dacă mai și mișca, dacă te mai și saluta!hee hee

14 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Este veche aceasta "descoperire" a ta.
Este bine ca mai descoperi cate cevawinking
O zi buna sa aihappy

| Pricked a răspuns:

E asa din 2007.

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Eu azi am "descoperit". dq stie ce nu mai stiu laughing.
ps: crezusem ca ai dat ortu popii ca nu te-am mai vazut pe aici. ori iti faci veacul doar pe la T%A? laughing

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

T/A si Filme & Seriale. xD

| Jipa95 a răspuns (pentru Pricked):

rolling on the floor)) tpu.ro a fost infiintat in noiembrie 2008

| Pricked a răspuns (pentru Jipa95):

Http://i.imgur.com/2z5Eouy.jpg
u dont say

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Mai hackar in devenire laughing, esti din 2011. cine ar fi crezut ca zombaloaicele mint sad

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Această "opţiune" este veche, doar că, acum ai "descoperit-o" tu happy

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ce smecherie... ai vazut?laughing
Am descoperit-o si eu de ceva timp.

| Aasdfghj a răspuns:

Este de mai mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Smecheria e veche dar tu ai descoperit un lucru nou happy

| Deliiiia a răspuns:

Este o optiune destul de veche. Exploreaza siteul in continuare!

| anonim_4396 explică (pentru Deliiiia):

Nu ai zice ca sunt de 2 ani pe aici, daca abia acum am descoperit asta laughing

| angemon500 a răspuns:

Aceasta optiune este vecheee dar abia acum ai descoperito tu.