| LoL a întrebat:

Am vazut mai demult un site sau un blog cu imagini artistice superbe.Mai mult imagini ce simbolizeaza dragoste.Si stiu ca pe fundal era o melodie la pian cantata de o fata parca.Ma puteti ajuta? Multumesc!

5 răspunsuri:
| LoL explică:

Daca as avea url-ul nu as mai intreba laughing
pai din cate tin minte blogul sau site era al unei araboaice dar era in engleza si pe fundal era parca o maine cu o plaja.cam pe la apusul soarelui.si in partea stanga erau doi indragostiti si de cate ori dadeai la pag urmatoare cu imagini incepea din nou melodia

| LoL explică (pentru LoL):

>maine
imagine*

| SuperMagicSmile a răspuns:

Nu am idee, dar cand citeam ma gandeam la mel. Regina Spektor-Samson... poate ca iti place.

http://www.youtube.com/watch?v=p62rfWxs6a8&ob=av2e

| LoL explică (pentru SuperMagicSmile):

laughing eu intreb de ceva si tu mi dai altcevalaughing
lol mersi oricum de melodie

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai nu te pot ajuta decat daca ma ajuti si tu putin pe mine...macar ceva despre blogul ala stii, in afara de ce postari avea.De ex., pe tumblr cand iti faci blog scrii si ceva personal sau ma rog.URL-ul nu-l stii?