| ayame a întrebat:

am vazut un wallpaper pe un calculator si nu stiu unde sa-l caut. am incercat google dar nu l-am gasit. este vorba despre un wallpaper in care apar moartea si un tip care se joaca un joc. moartea apare la usa si zice ceva gen "aici locuiesti petrica" iar tipul zice "m-a luat moartea". sper sa nu credeti ca sunt ciudata sau ceva laughing dar as vrea sa stiu daca stie cineva unde il gasesc pentru ca mie mi s-a parut amuznat. mersi happy

1 răspuns:
| Adys a răspuns:

Mai cauta odata pe google inca odata poate vei gasi dar in mai mullte detalii>>>.