| oany98 a întrebat:

As avea o intrebare. A aparut noua revista POPCORN?(ianuarie 2012). Daca a aparut, ce postere sunt in ea?

Răspuns Câştigător
| jedfan a răspuns:

Nu a aparut si nu va aparea pentru ca Bravo a cumparat revista pentru a nu mai avea concurenta si au inchis-o de accea te rog intra si citeste tot ce am scris pe blog pentru a intelege ce s-a intamplat apoi intra pe site-ul de facebook care il gasesti pe blog. apoi da like pentru a incerca sa aducem revits inapoi pe piata. http://romaniansjedwardfans.blogspot.com/......dward.html sicine mai citeste raspunsul sper sa faceti si voi asta daca sunetti fani Popcorn! Multumesc

3 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Nici eu nu o gasesc dar am auzit ca a cumparato revista bravo ca sa nu mai aiba concurenta siau inchiso.

| jedfan a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/ziare-reviste/p-popcorn-abonament-2012-19345616 ma intreb ce e cu site-ul asta si nu e corect ca bravo sa fi cumparat revista.Ce concurenta sa existe intre ele cand Popcorn e de 100 de ori mai faina.In revistele vechi am o scrisoare de la mine si mereu asculta de fani.In Germania a aparut si numarul 2 si e super faina revista sa o pun pe matusimea sa imi ia revista in varianta nemteasca? Bravo nici nu sunt seriosi au dat un volum din Nu plange sub clar de luna(Never cry werwolf) si acum cand a aparut urmatorul numar nu au dat nimic si normal ar fi trebuit sa apara al 2-lea volum.e stupida revista.

| grettyk a răspuns:

Se spune ca nu va mai aparea, dar daca vrem s-o aducem inapoi, avem nevoie de ajutor! Un like ne-ar fi de mare folos: http://www.facebook.com/......ornRomania