| anonimlove a întrebat:

As avea si eu o intrebare. Exista vreun program care sa-ti modifice vocea in timp real...Adica atunci cand vorbesti cu o persoane pe mess sau pe skype, vocea sa-ti fie schimbata din baiat in fata sau din fata in baiat?

Daca exista va rog spuneti-mi si mie...

3 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Exista da` am uitat cum se numeste. eu l-am avut. da` cauta pe google program de schimbat vocea in timp real si gasesti

| DaftPunk a răspuns:

Exista da` am uitat cum se numeste.Eu l-am avut. Da` cauta pe google program de schimbat vocea in timp real si gasesti.

| qwerty21 a răspuns:

Chiar as vrea sa vad si eu daca exista.