| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu daca exista ceva jocuri(pentru PC)legate de "gangsteri", gangsteri nu in sensul de mafie, ci in sensul de acele gasti americane.Cateva exemple de jocuri pe care le-am jucat:GTA San Andreas, Crime Life Gang Wars, 25 To Life, Getting Up. Daca cineva poate sa-mi dea exemple de jocuri care fac parte din aceasta categorie as fii foarte multumit!

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

Am auzit mai demult de unul nimit APB sau ceva de genu.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

APB pare sa fie un joc interesant vezi aici detalii http://gamebase.ro/......line.html, te poti inscrie pe site la ei pentru beta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand sa intrii pe http://ggb.ro - Good Games Blog

| jocurifree a răspuns:

Www.familiamafiei.com - Cel mai tare joc cu Mafie online

| gamesgamesgames a răspuns:

Pai:Mafia 1,2; ganster Rio, GTA 4 sau daca ai un PC mai slab Vice City, Chinatown si 3, The Geteway, Just Cause; True Crimminal New Yorc City si cam atat stiu sper ca te-am ajutat primesc Funda?