| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, cine imi spune si mie jocuri de gen,, crime life gang wars,, sau,, true crime,,

Cu gangsteri sau mafioti or rapperi happy

Răspuns Câştigător
| Eclipse a răspuns:

Crime life gang wars l-am jucat si a fost super tare, dar asa in general, genul acesta nu l-am mai gasit, totusi iti recomand Mafia 1 si 2, The godfather 1 si 2, Scarface, Saints Row 2 [probabil o sa-ti placa, e mai mult cu rapperi, low rider, tuning, bande etc.] si un joc recent aparut online APB e foarte tare, daca ai un pc destul de ok la performante probabil o sa-ti mearga bine, mie personal imi mergea greu.

5 răspunsuri:
| MikiMIHAI1324 explică:

Bine dar ceva gen,, crime life gang wars,,?

| BigG a răspuns (pentru MikiMIHAI1324):

De 10 ori ai intrebat deja, vrei sa iti facem noi un joc ca si ala sau ce?

| MikiMIHAI1324 explică:

Si da vreau unu ca ala problems?

| FFG454 a răspuns:

Mai bine joci GTA 4 (sau cumparati GTA 5)

| Paulino300 a răspuns:

Mafia 2, The Godfather 2