| RoxannaB a întrebat:

Buna as dori si eu sa stiu cu ce se ajunge la Kretzulescu(stau in Ozana) merci!:X

4 răspunsuri:
| Cuuukii a răspuns:

Si eu am intrat in kretzulesku:*! eu ma refer la ala din bucuresti:-?
add: lory_loveyu_95 daca tot la ala te referI:d am intrat la profilul economic:X::X:XUNDE DOREAM:X!
pai. uite o harta http://www.admitereliceu.ro/institutii?id=10095 sper sa te ajute:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu trenul e cel mai frumos de ajuns si de la gara sa te ia cineva sa te astepte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohoo...bobocei in kretzu?hee hee
nu stiu cu ce poti sa ajungi de acolo dar pe langa liceu ajung:116, 117, 104, 123, 124, 311, metroul, mai e un tramvai dar habar n-am ce nr e big grin... daca ai intrat reusesti u cumva sa ajungi la liceu

:*

| RoxannaB explică:

Daca aleg sa merg cu metroul la ce statie cobor?big grin