| RoxannaB a întrebat:

Buna sunt boboaca in Kretzulescu si as vrea sa stiu din ce e alcatuita uniformawinking >merci!:Xbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fusta in carouri (pe care o poti afce cum vrei u cat de lunga sau scurta sau ce model vrei cu pliuri, fara, gen gogosar cum vrei dar sa nu fie foarte scurta), sau adica preferi niste pantaloni gri din stofa...sunt nasoli pantalonii si sacou dar sacoul nu e obligatoriu happy

sper sa iti placa >big grin

5 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Din fusta gri si sacou albastru:P:X
uite http://www.gandul.info/......est-942641

| 10roxana10 a răspuns:

Cat ai platit pentru uniforma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot boboaca sun, dar am fost azi sa-mi depun dosarul si mi s-au luat masuri pentru uniforma, este draguta, ai 4 tipuri de fuste, sarafan, toate in carouri rosu cu albastru, pantaloni in carouri la fel, sau gri, si sacoul este albastru, dar poti intra pe http-ul liceului si vezi acolo imagini cu elevi imbracati in uniforme, sunt fine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt boboc in kretulescuhappy lasa-mi un id de mess sa mai vb...