| Giulia16 a întrebat:

as dori un cont Lady Popular minim lvl 10.Multumesc!

3 răspunsuri:
| AsAndreea03 a răspuns:

Deocamdata sunt abia la nivelul trei asa ca nu sty cu ce iti pot fi de ajutor dar mai distractiv ar fi sa-ti faci u unu singur te ajut eu daca vrei urm acesti pasi :

1.intra pe google si scre lady popular da pe al doilea rand unde scrie " Lady Popular - Bine ati venit" sa-ti fie mai usor in romana

2. Fatzi cont - usename
-id
- password
-cod promotional (scrie si tu 4 numere asa la nimereala)
-si accepta reburile

3.Vezi ca din start ai 2000 de dolari si puncte (joaca razuieste, delul de moda, concentrare, si simon says... iti dau puncte si bani si puzzelul)du-te la mall ia-ti trei haine ( respectiv pantofi bluza si pantaloni da vezi sati ajunga banii si pentru coafor machiaj si solar care sunt impreuna 130 de dolari)

indeplineste la nivelu 0 scopurile
(scopurile sunt sus in stanga intr-un patrat cu poza ta si la fiecare nivel trebuie sa indeplinesti scopurile
si inchiriazati cu 25$ o casa si tot asa pana devii populara!

Succes!

fundita?

| Yasmina_3726 a răspuns:

CA sa stii nimeni nu o sa ati dea un cont de level mai mare de trei.

| Yasmina_3726 a răspuns:

Buna,nu te supara dar nu prea cred ca cineva poate se ati dea un cont mai mare level 3! Nu te supara.