| MidnightSun a întrebat:

As vrea o lista cu toate cartile scrise de Stephenie Meyer(stiu de seria Saga Amurg: Twilight/Amurg, New Moon/Luna Noua, Eclipse/Eclipsa, Breaking Dawn/Zori de zi + Midnight Sun/Soarele de la miezul noptii; The host/Gazda). As mai vrea sa stiu daca mai exista alte carti in afara de cele care le-am enumerat mai sus care au legatura cu povestea de dragoste dintre Edward si Bella-Twilight.big grin XoXo+ Funditzoi si un sac de zambete!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le gasesti pe toate aici: http://en.wikipedia.org/wiki/Stephenie_Meyer. Numai bine!

| Detecandy a răspuns:

Nu mai exista.astea sunt toate.te poti convinge singura aici:
http://www.piata-cartii.ro/autori/Stephenie%20Meyer
funda?;;)

| CârnăciorIubeșteImprimantă a răspuns:

O carte foooooooooooarte buna: Stephenie Meyer - Gazda. e printre putinele carti care mi-au placut in viata.

| elenaeli_7089 a răspuns:

Mai exista una de 187 de pagini.Se numeste ''Noua si scurta viata a lui Bree Tanner'' este fata aia vampir care o fost omorata de Volturi.Este foarte interesanta si frumoasa chiar ar trebui sa o citesti.winking