| Đäřký a întrebat:

As vrea sa imi dati un server de metin gm mode cu hamachi sau fara.

Răspuns Câştigător
| skizz0 a răspuns:

Cel mai bun servar privat de metin2 e Http://frzmetin2ro.servegame.com/rank.php e romanesk si poti face lvl 90 intr-o zi daca stii metin . dar e nou aparut asa ca sunt putini si poti face 1000 de conturi (nu trebuie adresa de confirmare deci poti face cont cu toate adresele de e-mai pe care le ai in lista) ,dar daca e nou desigur se lucreaza des la el asa sa nu te sperii daca iti da erroare ... daca iti da erroare si servarul merge(ca sa afli daca merge servarul intri pe Http://frzmetin2ro.servegame.com/rank.php la clasament player daca iti arata lista de playeri atunci merge servarul , daca nu o arata atunci nu merge) atunci mai insista si in 2-3 minute sigur va merge !
P.S in regatul galben sunt cei mai putini , deci ar trebui sa vii in regatul galben (in regatul galben sunt si io cu numele de skizz0 sau y0nutzy), funda?

2 răspunsuri:
| asy25 a răspuns:

Cauta pe www.konturi.ro
scrii acolo metin 2 si iti da conturi nefolosite

mult succes

funda? plizz

| Đäřký explică:

Eu caut metine nu conturi