| ingerashpierduth a întrebat:

as vrea sa imi fac si eu o revista pe Sunphoto si as vrea sa va intreb ce program de modificat poze ar fi cel mai bun?
Dar nu vreau photoshopbig grin

8 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Eu folosesc Photoscape.

| Derye a răspuns:

Eu folosesc GIMP! Poti face cu Gimp aproape la fel ca si cu Photoshop, doar ca e mai complicat. In PS are efecte directe, iar in GIMP trebuie' sa combini niste efecte ca sa-ti iasa.
Eu folosesc GIMP 2. 4. 7. Daca iti iei, ia'ti in Engleza, nu in romana. Crede'ma, te va scapa de multe probleme.
Iar pentru tutoriale cauta pe:

www.deviantART.com
pentru rendere pe:
www.render-graphiques.fr (scrie linkul pe google, nu stiu daca am scris 100% corect)
iar pentru c4d-uri ori pe devART.com, ori pe photobucket.com!

Hai, succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PiZap!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mi-am facut o revista pe sunphoto cu programul www.pizap.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc www.pizap.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape-ul este ff bunwinking

| Diaannaa a răspuns:

Eu cu magic photo editor