| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Buna!
As vrea sa imi fac un Blog. Mi-ati putea da idei cum si despre ce sa-l fac? Funda+Vot love struck.

6 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Daca vrei til fac eu (contra cost 1 sau 2 euro pe Orange) cu chat, culoti, bannere, teme si multe altele. Daca te interesa ma gasesti la id: spider_dany_2010 http://www.youtube.com/watch?v=G1gzvfjevgc

| Sara_6623 a răspuns:

Pai pe www.blogger.com si poti sa faci despre noutati din lumea mzicii spre ex...sau despre viata ta,o autobiografie,despre campaniii de ajutorare, lucruri amuzante, poti sa it faci un blg dspre orice :D fundita? :D

| Kodokuna a răspuns:

Eu cred ca ai putea sa-l faci ca un jurnal online,sa-ti scrii impresiile despre fiecare maruntis din viata de zi cu zi,sa-ti afisezi propriile fotografii sau versuri. Daca privesti cu atentie in jur,observi lucruri uimitoare la care nici nu te-ai gandit.
Poti sa-ti povestesi amintirile, momentele cele mai frumoase sau cele mai triste, sa scrii despre persoane speciale din viata ta.Scrie despre muzica, versurile tale preferate, citate...Nu ti se intampla sa intalnesti intr-o melodie un vers care exprima ce simti? Poti dezvolta ideea asta...de la acel vers.
Sunt o multime de lucruri pe care poti sa le scrii pe un blog.Foloseste-ti imaginatia, poti scrie absolut orice happy

| Bubuu a răspuns:

Cu statusuri. Tema de fundal sa fie roz, dar nu foarte aprins sa nu bata la ochi, iar la intrarea in pagina sa inceapa automat o melodie comerciala. Succestongue!

| LeMad a răspuns:

Buna, Eu, intotdeauna am mers pe ideea de a face exact ceea ce imi place si ma caracterizeaza... ideal este sa scrii despre ceva la care te pricepi, ce te carcaterizeaza, unde sa ai subiecte constant! Multumesc

| Deea_3292 a răspuns:

Daca te pricepi la scris fa un blog cu poezii si compuneri facute de tine... daca nu fa despre Romania ai vazut cati violatori si asa fa gen o campanie si multe altele numai imi vine acum in minte prea multe.Aaa uite inca ceva despre femei si dragoste stii ca multe fete cad in depresie din cauza dragostei:*. Sper ca te-am ajutatlove struckFunda plz:*