| Psihiatra a întrebat:

Hey happy As vrea sa'mi fac un blog/videoblog/ dar nu stiu despre ce ar putea fi. Aveti ceva idei?

5 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Sincer, consider ca daca nu stii pentru ce iti trebuie un blog/videoblog, nu are rost sa iti faci. Insa e un mod bun de a te descarca (cel putin asa am auzit).

| Psihiatra explică (pentru Chris):

Vreau sa'mi ocup in mare parte timpul.o activitate relaxanta in plus nu stica

| Leandro a răspuns:

Cel mai bine e sa faci un Blog\Vblog despre ceea ce iti place, respectiv hobby-uri, pasiuni, specializari, doar asa vei putea avea succes.

Ca platforma unde sa ti-l faci, incearca www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Blog ori site GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes si la multi ani!

| Roxizzz a răspuns:

Da sigur si eu am un videoblog avand in vedere ca esti fata ar fi o idee buna sa inepi cu tag-uri cu intrebari si dupa aceea sa continui cu make-up chestii de fete asa fac si eu acumhappy funda?big grin pa pa

| MihaiSixx a răspuns:

Da... eu cu 2 prieteni avem un videoblog... Poti vorbi despre tine/ce vrei sa faci in viata/ce te intereseaza/etc. Poti vorbi despre ce vrei tu!