| DenisaDenisa09 a întrebat:

As vrea sa invat sa dau din fund :D Dar mie nu-mi iese niciodata. Cum as putea sa invat sa-mi iasa bine? https://www.youtube.com/watch?v=mHBC5Lxn3CY as vrea sa pot face asa :D

3 răspunsuri:
| AdiTorrent7 a răspuns:

La ce altceva ti-ar folosi asta decat sa-i manipulezi pe baieti impotriva ta?

| AdiTorrent7 a răspuns:

Mesajul pe car eil transmite,, miscarea'' sun acam in felul: sunt usoara sunt foarte usoara, un,, obiect", nimic mai mult...

| AdiTorrent7 a răspuns:

Pe mine m-ar ingrijora un astfel de mesaj si m-ar face sa ma simt ca un obiect de unica folosinta;