| DinaraStakhovska a întrebat:

As vrea sa ma apuc de scrima.Eu locuiesc la tara, destul de aproape de orasul Ploiesti.As vrea sa fac scrima de performanta nu doar un hobby.Pentru inceput unde as putea sa am duc la primele cursuri in Ploiesti si cat trebuie sa platesc?

4 răspunsuri:
| Acuarella a răspuns:

Buna. Eu sunt la scrima si iti spun sincer ca nu este asa de usor, pentru a putea face scrima de performanta trebuie sa mergi de la o varsta destul de mica. Daca ai mai mult de 10 ani deja iti va fi foarte greu. Eu fac scrima la Clubul Scolar Sportiv Ploiesti (C.S.S Ploiesti), in centru mai exact. Nu costa bani, nu trebuie sa pletesti nimic, daca vrei sa te apuci de scrima tinem legaturawinking

| AnswersForce a răspuns:

Locuiesti in Strejnic? Daca e asa nu stiu locuri in Ploiesti unde sa faci scrima.Mult noroc.

| DinaraStakhovska explică (pentru AnswersForce):

Pai nu stau in Strejnic, dar daca e nevoie o sa fac naveta. Este vreun club de scrima acolo?

| Maria1987 a răspuns:

Intra pe http://www.cursuri-scrima.ro/.dar am mai vazut si un articol despre acest subiect pe www.girl-star.com