| hermione a întrebat:

Zilele astea m am uitat la Jocurile Olimpice de la Londra si am ramas impresionata de scrima. Am aproape 15 ani si am aproape 1 m 60. Cel mai apropiat oras de mine unde se face scrima este Iasul, unde a inceput Zalomir. Stiti daca e prea tarziu sa ma apuc de scrima sau daca as putea sa fac sportul acesta de la distanta?

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Nu este prea tarziu dar e imposibil sa faci de la distanta happy trebuie sa faci antrenamente regulat, cu antrenor, cu echipament, sa participi pe la competitii ca nu poti progresa doar antrenandu-te de una singura.

| DanielaJustMe a răspuns:

Daca iti place cu adevarat distanta nu conteaza! Iar ca varsta, nu este prea tarziu! Este ok, si inaltimea este buna. Parerea mea este ca daca iti place cu adevarat apuca-te :*