| eubahhh a întrebat:

as vrea sa-mi iau un iPhone. dar nu stiu daca se merita si daca e bun! pentru moment am Samsung star S5230 (de 3 luni)

tu ce parere ai? sa-mi iau sau nu?

http://www.vincentabry.com/wp-content/uploads/2009/06/3g -s-iphone-apple.jpg

8 răspunsuri:
| xjustfearless a răspuns:

Daca vrei sa dai 20 de mil pe un tel...

| xjustfearless a răspuns:

Telefonul din imagine costa:
2 666, 50686 lei noi

| HappyPills a răspuns:

Si eu am iphone, si vreau sa iti spun ca te plictisesti foarte repede de el, nu pot spune ca nu e performant, dar este conceput mai mult pentru internet
face poze foarte clare, intr-un fel merita sa iti ei, in alt fel nu merita sa iti iei
asta depinde de tine

happy

| qwerty a răspuns:

Sfatul meu este sa-ti pastrezi telefonul pe care il ai acum si sa-ti iei iPod Touch.

| Cryzy a răspuns:

Sora mea are Iphone. La inceput o sa umbli pe el mai tot timpul dar cum a spus si HapppyPills te plictisesti foarte repede. E naspa ca nu are Bluetooth si ca nu poti sa filmezi (asta daca nu iti iei Iphone 3GS). Eu zic ca nu se merita dar tu iti cumperi telefonul si e decizia ta.

| alex_7264 a răspuns:

Eu am exact Iphone 3gs 32g. se merita sa dai banii pe el face poze ff clare, filmeaza. ff clar deci sunt foarte multe. placute la acest telefon. de ce nu iti iei? daca ai nev de ceva sfaturi despre el imi dai un msg privat. am avut si 3g 16g, acum am de 32 e mult mai tare

| l0rre a răspuns:

Mie mi se pare ok si samsungul pe care il ai acum.Stii cum e...criza.acum ramane la alegerea ta.

| fl0r a răspuns:

Eu am exact samusngul care il ai si tu acum, si pot sa zic ca sunt multumita de el. are cam aceleasi treburi ca un iphone. sincer, mi se par bani aruncati aiurea happy decizia ta