| Cσσкiє a întrebat:

Ce părere aveţi despre telefonul ăsta? http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5230-Hello-Kitt y.html. Merită cumpărat? Argumentaţi. ^^ Aş vrea un răspuns în special de la cei care au Samsung Star. ^^

8 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

E frumos...Eu il am fara Hello Kitty.Sunt foarte multumita de el:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am acel telefon! e bun el asa se aude clar, tare! sunt multumita de el! dar se garie ff repede! oricat l-ai tine in husa tot mai vezi cate o zgarietura la el!

| Andra00009 a răspuns:

Superb =p~

| LoliQ a răspuns:

Parerea mea este ca daca vrei sa il cumperi pentru un timp indelungat, ai grija, deoarece peste 2-3(sau poate si mai putin) ani ti-ar putea deja sa nu iti mai placa rozul acesta de pe el sau altceva.

| saidlaura a răspuns:

Il am dar nu cu hello kitty telefonul e bun dar dupa o perioada o sa vrei ceva mai bun dar el este bun muzica merge tare touch ok singura problema este ca se zgarie foarte usor

| OAANAM a răspuns:

Hei pentru toti cei care nu stiu dar Samsung s5230 are cat sau cum so numi e ff bun dar LoLiQ9 are dreptete

| OAANAM a răspuns:

Sa stiti ca modelul s5230 are bat sau cum so numi el e ff bun mobilul!

| lolytha_5118 a răspuns:

E dragut:X si eu am vrut sa imi cumpar la fel insa nu am gasit cryingti-l recomand