| Verne a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti depre canalul meu cu topuri, ce ar mai trebui schimbat?
https://www.youtube.com/channel/UCGkyTuc82VIdnXAXGs7HojQ

1 răspuns:
| P4rAd0x a răspuns:

Salut. Videoclipurile arata foarte bine, ideile sunt interesante (desi nu stiu cat de originale, chiar nu urmaresc canale de genul), atat ca ar fi mult mai ok daca ai fi putin mai calm cand vorbesti si daca ai pastra aceeasi voce la fiecare videoclip. In rest chiar pare super in regula. Am dat un subscribe si like-uri la video-uri, doar pentru incurajare, nu ca as fi interesat sa ma uit sau ceva. In fine, pare un inceput bun si sunt sigur ca in timp o sa perfectionezi continutul pe care il postezi. Inteleg ca e posibil ca la inceput sa ti se para ca nu prea merge ce faci si ca e cam degeaba pentru ca nu se uita mai nimeni, dar sigur in timp daca vei continua o sa ajungi si mai departe de atat, numai sa ai grija ce postezi si cum promovezi canalul.

Succes.