| larya234 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot participa la balul bobocilor al altor facultati. De exemplu, la Universitatea Nationala de Aparare Carol 1 din Bucuresti stie cineva daca am posibilitatea de a participa daca nu sunt studenta acolo? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ca simplu spectacor? normal că poți, doar trebuie să-ți cumperi bilet

| Bizon95 a răspuns:

Daca te invita cineva care poate participa la bal, DA
altfel, NU, nici o sansa, iti dai seama cum ar fi la balul bobocilor, daca ar veni oricine stie unde si cand

iar daca arati oricat de putin ca in poza, atunci sunt SIGUR ca faci rost de invitatiewinking

| gogu220 a răspuns:

Teoretic ar trebui să poţi. Dacă şti locaţia, ora şi data la care are loc. Dacă intrarea se face pe bază de invitaţie ar fi indicat să ai o prietenă care învaţă acolo să-ţi facă rost de una.