| TinkyGirl a întrebat:

AS vrea sa stiu daca se poate sa dai cuiva ignor` pe mess si sa nu-l mai poti scoate niciodata. daca da, cum?big grin

Răspuns Câştigător
| zoOzie_3854 a răspuns:

Pai.

nu se poate asa ceva.

sa zicem ca ii dai cuiva ignore...

si nu mai vrei sa fie nici in lista de ignore, ii dai remove.

si nu ii mai dai add in lista de mess.

deci nu mai puteti vorbi`.

sper ca ai inteles si ca te-am putut ajuta

:* :*

4 răspunsuri:
| x3SweetPoison a răspuns:

Trebuie primadata sa il stergi. Apoi iti apare la ultimul grup. Dai pe el si iti apare aia. Sus scrie ignore si dai pe el.

| alexxy_8614 a răspuns:

Buna.Deci intai ii dai delete aceei persoane apoi il cauti si cand iti apare fereastra cu el ai sus in dreapta add sau ignore dai ignor si poti s il scoti numai u cand vrei in rest el nu poate vb sau mai simplu dai asa messenger -> preferences -> ignor list -> add si scrii id lui acolo si il bagiwinking papa

| gabytzu_5681 a răspuns:

Trebuie sa dai acolo unde ii scrii ceva si in coltul din dreapta sus apare ignor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messenger -> Preferences -> Ignor list -> Add happy
Simplu :*
Vezi sa'l stergi intai din lista ca sa poti sa-l adaugi la ignore.