| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu de unde mi-as putea cumpara sutien pentru sport? am gasit doar in magazine online. dar cum nu sunt prea sigura de marime si calitatea produsului as prefera sa merg sa mi-l aleg dintr-un magazin.stiti cmva magazine care detin acest produs? si inca ceva costume de baie intregi pentru inot...la fel magazine cu articole de inot stiti cumva magazine?

Răspuns Câştigător
| LauraSpataru a răspuns:

Triumph, Jolidon...

2 răspunsuri:
| Bteen a răspuns:

Simplu du-te la Adidas din mall-uri, produse de calitatebig grin. Succes!

Întrebări recente