| Miruna Pavel a întrebat:

Buna happy hei vreau si eu sa stiu de unde as putea cumpara online costume de baie cu sutien push up? vreau un site ceva. am cautat dar nu am gasit prea multe. Poate cineva sa ma ajute va rog?

2 răspunsuri:
| crazygirlyo a răspuns:

Http://www.sevensins.ro/costume-de-baie/obsessive/kiwi/

E si destul de ieftin pentru calitatea pe care o are si chiar cred ca se merita! sper sa iti placa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-costume-de-baie.html
sunt foarte ieftine eu mi-am comandat de pe www.elmi.ro si sunt foarte multumita.livrarea prin posta mi-a luat 8 lei si a ajuns in 5 zile.