| ღLawღ a întrebat:

Buna as vrea si eu cateva idei pentru un nume de blog (blogger). Nu vreau sa contina un cuvat anume. Daca va ajuta la ceva, pe mine ma cheama Lavinia (mi se spune Law) dar nu prea imi plac numele gen Law's blog. Vreau sa fie ceva stilat, personalizat. Funda+vot

6 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Eu am un blog si ca titlu am pus un vers dintr-o melodie. Asa poti face si tu. Ia un vers din melodia preferata si gata titlul (:

| DaReZon a răspuns:

Ce spui de Lawrka sau Lawurka?

| SomeOne_1942 a răspuns:

O mica idee ar fi: laviblog :) dar trebuie sa te gandesti inainte ce vrei sa faci cu acest blog: Blog personal sau cu o tema anume. Daca e ceva personal leaga-te de numele tau, iti da un plus de identitate personala. Daca alegi o tema anume, incearca sa te legi de tema respectiva si un pic de numele tau.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

sursa: http://www.lacafele.ro

| SomeOne_1942 a răspuns:

Angel-thoughtswinking

| ღLawღ explică:

Uite o idee vreau ceva care sa contina cuvantul "viata" "realitate" "inger" "ganduri" si nume in engleza(nu vreau numele "gandurile unui inger")

| Drogataa a răspuns:

Supradoza de vise,Jurnalul meu,Ganduri scrise,Ceai de vise,This is my life,Ca the angel, O noua lume, Copilul din mine, eu mi-am pus Un alt inceput.