| Antonia90 a întrebat:

M`am decis sa`mi fac un blog, dar nu stiu ce nume sa-i pun sad... Ma puteti ajuta? puppy dog eyes
Nu vreau sa contina numele meu. Vreau ceva poate in engleza, dar se poate si in romana.
Multumesc!
Lavinia.

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

"It's L for Love from Lavinia" sau "Lavystyle" sau "Lavy's blog" sau "Blogul meu special" sau "Enter your dream" sau "Beauty and passion" sau "Deep in your soul" zi-mi tu ceva. mai multe detalii si-ti dau mai multe nume tongue

| `KiddO` a răspuns:

Pai despre ce ai vrea sa fie blog'ul? adica ce tema?

| Vero1996 a răspuns:

Nothing Interesting

Blon neinteresting

Shits

Dreams

Smiley blog

Fundita?

| dolyan a răspuns:

"Viata este frumoasa daca stii cum sa o traiesti", "Fericire in rate" "Fabrica de vise" "Fabrica de zambate"...cam atat!

| Yana a răspuns:

Ganduri scrise.
Reflexii.
Randuri pentru suflet.
A piece of heart...

Depinde si de ceea ce urmeaza sa contina blogul.

In speranta ca ti-am fost de ajutor,

Yana!