| Alinamihaela85 a întrebat:

Buna Tpu.Ma puteti ajuta cu un nume de facebook? dica vreau sa contina numele meu..dar as vrea sa adaug o initiala sau orice altceva.vreau niste idei. Funda:d

3 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Alina Mihaela
Mihaela Alina
(numele de familie) Alina M
(numele de familie) Alina [M]
Alina {M}
Mihaela {A}
Mai poti adauga la ele si
۩ ๑ ۞ ♥ ஐ • @ ღ ● ₪ √ ™ № ╬ ~ ξ € ﺕ ≈ ॐ ♪ ® ♂ ♀ û â î ♣ ♠ ◊ εїз ^ + * & % # ¨ o 0 »-> o ¤? ¿ © † ♡

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

AlinaMihaelaA(initiala rolling on the floor)

| LexiLaveil2 a răspuns:

Eu de ex, am pe facebook, la nume asa:
Numele meu, Initiala celui de-al 2-lea nume si Numele de familie.

Arata asa de frumoslove struck
Mi se pare o prostie sa pui toate rahat-urile (scuze expresia) la nume. Blondutza ta, micutzica bunicii si prostii de genu.

Poti incerca asa, arata foarte frumos. Bafta.:*