| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa merg la patinoarul din Deva, si ma intrebam daca stie cineva taxa de intrare si cea de inchiriere a patinelor.
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| ColorfullColors a răspuns:

Buna, Dyzabela!

Stiu ca taxa de intrare este 3 lei/ora pentru studenti sau prescolari de la scolile din Deva si un bilet fara reducere este 8 lei/ora.
Uite aici mai multe detalii despre reducerea biletelor: http://www.ziare.com/......vi-1867194

Pentru inchirierea patinelor nu stiu sigur cat se plateste, dar stiu ca pe 18 ian. 2010, cand s-a deschis patinoarul era 5 lei.

6 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna!
Eu nu sunt din Deva, dar in Cta este 35 ron cu tot cu patine(foarte ieftin fata de anul trecut), banuiesc ca si la Deva este cam la fel pretul.

| Ciprian a răspuns:

Taxa de intrare e de 20 RON, in timp ce taxa de inchiriere a patinelor este de 15 RON

| missReckless a răspuns:

În mod normal, dacă închiriezi patine dai 15 lei, iar dacă vii cu patinele tale dai 10 lei.

| Bianqita a răspuns:

Tocmai am vb eu cu cineva,(Erika) si mi-a spus ca e 10 lei intrarea si 10 patinele.

| InsaneDoll a răspuns:

Intrarea este 10 lei si inchirierea tot 10 leiwinking