| AlexandraM a întrebat:

Buna as vrea si eu sa stiu daca imi puteti da, un program de facut filmulete cu poze si sa pun si o melodie mersi astept un raspuns pwwp

Răspuns Câştigător
| Cookie_3999 a răspuns:

Movie Maker.

5 răspunsuri:
| Alessandro a răspuns:

Bună.
Movie Maker, îl ai deja în PC, este incorporat în toate Windowsurile.
Pa-pa.

| CenturyChild a răspuns:

Windows Movie Maker (probabil il ai deja in calculator daca te uiti la programs) sau Sony Vegas (trebuie sa ti-l instalezi).

| ĿФsт a răspuns:

Deci foto2avi...face cam ce vrei tu, poate fi folosit pe orice windows ...si nu este nici complicat

| TOMITZA_8321 a răspuns:

MOVIE MAKER(acesta este cel ma i usor dupa parerea mea.intai invata sa il folosesti dupa aia faci ce ti-ai propus.trebuie sa il ai in calculator (((((((((windows Start-> All programs -> Windows Movie Maker)))))))). bafta! daca nu il ai lasa un mesaj pe atoma78@yahoo.com