| Pufuh a întrebat:

as vrea si eu un telefon care sa faca poze bune, sa aiba bluetooth si sa fie la un pret bun! merci!

8 răspunsuri:
| filaret03 a răspuns:

Iati 1 Samsung S5230 face poze ff bune ii pe touchscreen are loc de card microSD si este vreo 5milioane 6

| Maiiiiia a răspuns:

Iti recomand telefonul touchscreen ZTE CUTE de la cosmote la liber ii 300 de leihappy

| JAMALEEE a răspuns:

Buna
Cele mai bune telefoane cu camera foto mare apartin din marca LG.Claritatea ecranului la un LG Optimus 2X SU660 este superioara fata de iphone4.Deci daca vrei un telefon cu camera foto buna alege-l pe cel din marca LGwinking
Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| ana290 a răspuns:

LG( se citeste elgi)
Samsung

| DouaPuncteSteluta a răspuns:

Buna. Eu iti recomand Nokia 5230. Este un telefon foarte bun happyare camera de 3.2, Bluetooth si multe altele tongue. La liber il gasesti cu vreo 700 lei happy La magazinele GSM cu 500 lei ( ti.am lasat un link mai jos) Avand in vedere ca eu mi-am luat unul acum 1 an si am dat 1400 lei pe el... Pretul este foarte BUN sincer big grin. Sper ca te.am ajutat.

| DouaPuncteSteluta a răspuns:

Apropo,crede-ma LG nu e bun de nimi tongue Nokia este printre cele mai bune telefoane tongue LG este pe ultimul loc. Iar Nokia 5230 este foarte rezistent crede-ma laughing l-am lasat eu si il ploaia ( nu ia s-a stricat touchu' ) si l-am si scapat afara pe jos, am jucat football prin casa cu el... si crede.ma merge bine ca in prima zi big grin numai ca e putin mai zgariat

| scumpilici_8459 a răspuns:

Buna
Eu iti recomand telefonul:
Samsung S5600
are camera de 3 mp (megapixeli)
costa doar 5milioane aproximativ peabonament insa este un telefon foarte bun;)
alt telefon bun ar fi:
Samsung S5560 arata asa http://cdn.techhail.com/wp-content/uploads/2009/12/Samsung-S5560-Marvel.JPG http://blog.yaaree.com/wp-content/2011/04/samsung-s5560-marvel1.jpg
camera de 5 mp
399.90 Lei la liber