| Roberta00 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon touch screen dar nu stiu de care as vrea sa aiba mp3, camera sa faca poze "bune", cared de memorie sau cablu usb si sa aiba si ceva memorie acolo. A si Sa fie si bun:dbig grinbig grinbig grin!

Răspuns Câştigător
| stefangeles a răspuns:

Cauta Nokia 5300 parca ii super frumos telefonul si are de toate eu am Wnd(Wind 3200 glow) si are tauck screen dar nu face poze prea reusite are doar 2mp happy viziteaza un magazin de specialitate si sigur vei gasi in ziua de azi nu-ma mancare nu poti face cu telefonul laughing