| DeeaLovesRock a întrebat:

As vrea si eu un test initial pentru clasa a 7 a, la geografie. Multumesc.

3 răspunsuri:
| laurentiu_9029 a răspuns:

Nu cred ca vei gasi asa ceva. Testele initiale sunt concepute de profesori pentru a vedea cu ce elevi are de a face. Notele obtinute nu sunt trecute in catalog.

| DeeaLovesRock explică (pentru laurentiu_9029):

Hm, si eu m-am gandit la asta mult, anul trecut, si am zis : "Hai lasa, ca nu imi trece nota." Si tocmai, dupa ce l-am dat, cand am vazut o nota la matematica in catalog, identica cu cea de la test, m-a pus pe ganduri. De aceea, mai bine ma asigur ca sunt pregatita. big grin. Si am uitat sa precizez in intrebare ca vreau un model din anii trecuti, nu neaparat care o sa fie dat acum, pentru ca nu are nimeni de unde sa stie. Multumesc.

| Andreeaa56830 a răspuns:

Cauta pe didactic.ro