| rebgds a întrebat:

As vrea, va rog, sa-mi spuneti niste nume de pagini pe fb. Cele mai originale primesc

Răspuns Câştigător
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Depinde de ce fel de pagina vrei sa faci:
De sentimente ori chestii de-astea: Te iubesc :X:* sau... IuBiRe... ori depinde de ce fel de sentiment vrei sa faci pe pagina si faci mai smecher scrisul.
Daca vrei sa faci pagina de comedie fa ceva de genu: Nu mai poti de ras sau Radem impreuna sau Rasul ii medicament sau daca vrei sa ai si o mascota poti avea numele ei in numele paginii. Daca mascota e SpongeBob poti sa-i spui paginii: SpongeBob va invata sa radeti.

1 răspuns:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Citeşte această întrebare sunt o grămadă:
http://www.tpu.ro/......c-fundita/
O zi bună!